فرهنگ توصيفي كارآفريني و اشتغال

Posted by Pishgam Pishgam
Options


فرهنگ توصيفي كارآفريني و اشتغال عنوان
دكتر عليرضا مهاجري، مهري اسدي نويسنده
1389/06/22 تاريخ

اين كتاب مشتمل بر چهار هزار واژه تخصصي در زمينه‌هاي: كار، كارآفريني،‌ اشتغال، قوانين و مقررات كار و امور شركت‌ها، خلاقيت،‌ نوآوري، امور مالي و حسابداري، مديريت، بهره‌وري و ديگر مباحث مرتبط با كارآفريني و اشتغال مي‌باشد.
        خلاصه
سازمان همياري اشتغال دانش‌آموختگان مرجع

كتاب فرهنگ توصيفي كارآفريني و اشتغال

فرهنگ توصيفي كارآفريني و اشتغال با حدود چهار هزار واژه تخصصي در زمينه‌هاي: كار، كارآفريني،‌ اشتغال، قوانين و مقررات كار و امور شركت‌ها، خلاقيت،‌ نوآوري، امور مالي و حسابداري، مديريت، بهره‌وري و ديگر مباحث مرتبط با كارآفريني و اشتغال در دو جلد توسط سازمان همياري اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهي تدوين شده كه جلد اول آن منتشر گرديده و جلد دوم نيز در دست چاپ و انتشار است.

تدوين اين فرهنگ در پاسخ به كمبود يك كتاب مرجع در اين حوزه و با هدف استانداردسازي معادل‌هاي فارسي كلمات خارجي صورت گرفته است.

به همين منظور تلاش شده تا از تمام واژه‌نامه‌ها و كتابهايي كه تا به امروز توسط اساتيد، صاحبنظران و موسسات تخصصي حوزه كار، كارآفريني و اشتغال تهيه شده است، استفاده شود.

در توضيح اصطلاحات سعي بر اين بوده تا برحسب ويژگي آنها و نيازي كه احساس مي‌شده مطالبي نسبتاً جامع ارايه شود. در رابطه با چهره‌ها و موسسات مشهور حوزه كارآفريني و اشتغال نيز همين رويه اعمال شده است.

ضمناً جهت كسب اطلاع بيشتر و يا خريد كتاب با شماره 88924433 (كتابخانه سازمان همياري اشتغال دانش‌آموختگان) در ساعات اداري (16-8) تماس حاصل فرماييد.

مشخصات كتاب:

    *
      عنوان: فرهنگ توصيفي كارآفريني و اشتغال (جلد اول)
    *
      نويسندگان: دكتر عليرضا مهاجري، مهري اسدي
    *
      تعداد صفحه: 517
    *
      نشر: سازمان همياري اشتغال دانش‌آموختگان - سازمان انتشارات جهاد دانشگاهي
    *
      شابك: 7-011-102-600-978
    *
      قيمت:  100.000 ريال
    *
      قطع كتاب: وزيري